• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Kapalı kasa , içi mdf kaplı evden eve taşımacılık araçlarımızda ; balonlu naylon, streç film, koli bandı, taşıma sepetleri, askılı elbise kolileri mevcuttur. 

Blog:

 Evden eve taşımacılık araçları, ev eşyalarınızı bir yerden başka bir yere güvenli ve hızlı bir şekilde taşımanızı sağlayan araçlardır. Evden eve taşımacılık araçları, eşyalarınızın boyutu, miktarı ve taşınacağı mesafeye göre değişiklik gösterir. Genel olarak evden eve taşımacılık araçları şu şekilde sınıflandırılabilir:

  • Kamyonet: Küçük ve orta boy ev eşyalarını taşımak için uygun olan araçlardır. Genellikle bir oda veya parça eşya taşıma için tercih edilirler. Dar sokaklara girebilirler ve fiyatları uygun olabilirler.
  • Kamyon: Büyük ve çoklu ev eşyalarını taşımak için uygun olan araçlardır. Genellikle 2+1 veya 3+1 evler için tercih edilirler. Tek seferde tüm eşyalarınızı alabilirler ve güvenli bir şekilde taşıyabilirler.
  • Taşıma Asansör: Genel anlamda tüm dairelere kurulan taşıma asansörlerinin (mobil asansör) bazen kurulamadığı durumlar da vardır. Bina önünde elektirik teli olması veya trapo olması , dairenin cephesinin arka tarafa bakıyor olması ve bakan cepheye kamyon ya da asansör girmemesi gibi. Bunun için evden eve taşımacılık firmalarının taşınan eşyaya bakmakla birlikte eşyanın alınacağı daire ve gideceği dairenin asansör kurulumu uygunluğuna bakması gerekir. Eskiden max. 37 metre yüksekliğe kadar çıkan mobil asansörler şu an yeni nesil taşıma asansörlerinin çıkmasıyla yüksek kat tanımaksızın kurulum yapılabilmektedir.

 

Kapalı kasa araçlarımızın iç yüzeyleri mdf malzeme ile kaplıdır. 

 

  • Taşıma aracı ve asansör fotoğrafları. (Transport vehicle and elevator photos.)

Hemen Ara 0 342 231 52 33