• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, 2013 yılından bu yana kendi ev taşımalarında kullandığı mobil asansörleri hem evden eve taşımacılık firmalarına hem de farklı sektörlere kiralama yapmaktadır.

Evden eve taşımacılık firması, eşyalarınızı bir evden başka bir eve güvenli ve hızlı bir şekilde taşımanızı sağlayan bir hizmettir. Bu hizmeti veren firmalar, genellikle asansör kiralama hizmeti de sunarlar. Asansör kiralama hizmeti, yüksek katlarda oturan veya taşınan müşteriler için büyük bir kolaylık sağlar. Kaldı ki şu an düşük katlarda da kolaylık sağlamaktadır

Asansör kiralama hizmeti, mobil bir asansörün taşınacak evin önüne getirilmesi ve eşyaların asansör yardımıyla yukarı veya aşağı indirilmesi şeklinde gerçekleşir. Bu sayede eşyalarınız merdivenlerden taşınmaz, hasar görmez ve zamandan tasarruf edilir.

Asansör kiralama hizmeti veren firmalar, diğer nakliye firmalarına, mobilya firmalarına, inşaat firmalarına ve değişik sektörlere kiralama yapmaktadır. Ayrıca asansörü kullanan asansör oparatörü, eğitimli ve tecrübelidir. Asansör kiralama hizmetinin ücreti, taşınacak evin kat sayısı, eşya miktarı ve mesafeye göre değişiklik gösterir.

 

Mobil asansör neden kiralanıyor?:

  • Kolay taşınma: Mobil asansörler, eşyaları yüksek katlara veya dar merdivenlere taşımak için idealdir. Eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz1.
  • Zamandan tasarruf: Mobil asansörler, taşıma işlemlerini kısaltır ve zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca asansör kurulumunun sökümü de çok hızlıdır.
  • İş gücünden kazanç sağlama: Mobil asansörler, taşıma işlemlerinde daha az personel gerektirir. böylece iş gücü maliyetlerini azaltabilir ve verimliliği arttırabilirsiniz.
  • Ağır cihaz ve makine taşınması: Mobil asansörler, ağır cihaz ve makine taşınmasında da kullanılabilir. Özellikle inşaat sektöründe, mobil asansör büyük kolaylık sağlar
  • Ekonomik faydalar: Mobil asansör kiralama, şirket sermayesini bağlamaz ve kredi imkanlarını etkilemez. Ayrıca asansör bakımı ve onarımı kiralayıcı firmaya aittir.

Hemen Ara 0 342 231 52 33