• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık Demonte ve Montaj Hizmeti

Evden eve taşımacılık yaparken en önemli konulardan biri de eşyaların demonte ve montaj işlemleridir. Demonte, eşyaların taşınmaya uygun hale getirilmesi, montaj ise taşındıktan sonra yeniden kurulması anlamına gelir. Bu işlemler hem eşyaların zarar görmemesini hem de taşıma sürecinin daha kolay ve hızlı olmasını sağlar.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık olarak, demonte ve montaj hizmetini profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Eşyalarınızı özenle söküyor, paketliyor, taşıyor ve yeni adresinizde tekrar kuruyoruz. Bu sayede hem zamandan hem de emekten tasarruf ediyorsunuz.

Demonte ve montaj hizmetimiz kapsamında; gardırop, yatak, koltuk, masa, sandalye, dolap, kitaplık, tv ünitesi gibi eşyalarınızı söküp takıyoruz. Ayrıca beyaz eşyalarınızın da bağlantılarını yapıyoruz.

Demonte ve montaj hizmetimizi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı yerinde görüp size fiyat teklifini sunuyoruz. Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık ile taşınmanın rahatlığını yaşayın.

Hemen Ara 0 342 231 52 33