• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Ekspertiz Hizmeti:

Taşınma öncesinde eşyalarınızın ve dairelerinizin durumunu tespit etmek için ekspertiz hizmeti veriyoruz. Bu hizmet sayesinde taşınma sürecini daha sağlıklı, sorunsuz ve ekonomik bir şekilde planlıyoruz. Taşınma tarihinizi belirledikten sonra bize ulaşabilirsiniz. Aynı gün içinde adresinize bir personelimiz gelir ve eşyalarınızın hacmini, dairelerinizin asansör kurulumuna uygunluğunu ve araçla asansör arasındaki mesafeyi kontrol eder. Bu bilgilere göre size en uygun taşıma personeli sayısını, araç tipini ve büyüklüğünü, ambalaj malzemesini ve nakliye asansörünü belirler ve size bir fiyat teklifi sunar. Teklifimizi kabul etmeniz halinde anlaştığımız gün ve saatte taşıma ekibimiz hazır olarak adresinize gelir.

Ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın sığmayacağı veya zarar göreceği bir araçla taşınmasını, dairelerinizde asansör kurulamaması veya araçla asansör arasında mesafe olması gibi sorunlarla karşılaşmasını önlüyoruz. Ekspertiz hizmetimiz ile taşınmanın rahatlığını yaşayın.

Hemen Ara 0 342 231 52 33