• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık, eşyalarınızı Gaziantep’in bir semtinden başka bir semtine güvenli ve hızlı bir şekilde taşımanızı sağlayan bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanmak için Gaziantep’in  güvenilir ve profesyonel evden eve taşımacılık firması olan Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık’ı tercih edebilirsiniz.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, Gaziantep’te 25 yıldır evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren, tecrübeli, eğitimli ve güler yüzlü ekiplerden kuruludur. 4+1 eviniz için genellikle 7,5 metrelik 2 adet kapalı kasa taşıma aracı ve 7-8 kişilik bir ekip gerekecektir. Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, bu ihtiyacınızı karşılamak için size kalite hizmet garantisi sunar.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık ile Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık yapmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Öncelikle, taşınmak istediğiniz tarihi ve adresleri belirleyerek, Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık ile iletişime geçin. Firmadan ücretsiz ekspertiz hizmeti talep edin. Ekspertiz, eşyalarınızın miktarını, boyutunu, ağırlığını ve taşınma koşullarını belirlemek için evinize gelir ve size uygun bir fiyat teklifi sunar.
  • Anlaşma sağlandığı takdirde, taşınma günü ve saati belirlenir. Taşınma günü geldiğinde, Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık personeli evinize gelir ve eşyalarınızın demontelerini yapar, eşyalarınızı özenle ambalajlar. Mobilya ambalajı yapılırken balonlu naylon ve strec film kullanılır. Söküm ve ambalajlama bittikten sonra eşyalar nakliye asansörüyle araca istif edilir.
  • Eşyalarınız yeni adresinize ulaştığında, Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık personeli asansörlü olarak eşyalarınızı yeni evinize sevk eder. 
  • Eşyalarınız yeni evinize taşındığında kurulum ve montajları yapılır, istediğiniz dizayna göre yerleştirilip size teslim edilir. 

☎️ Telefon: ✅ 0342 231 52 33
☎️ Cep Telefonu: ✅ 0533 810 52 55

Aşağıdaki görüntüler, Gaziantep’te şehir içi 4+1 bir evden eve taşımacılık işleminin nasıl yapıldığını göstermektedir.

 

Hemen Ara 0 342 231 52 33