• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık: Gaziantep’te Kaliteli ve Güvenilir Bir Hizmet

Evden eve taşımacılık, hayatımızın önemli bir dönüm noktasıdır. Bir evden başka bir eve taşınmak, hem maddi hem de manevi açıdan stresli ve zorlu bir süreçtir. Bu süreçte eşyalarımızın güvenli, hızlı ve adil fiyatlı bir şekilde taşınmasını isteriz. Bu nedenle, evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunması gerekir.

Peki, Gaziantep’te evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyenler hangi firmayı tercih etmeli? Bu sorunun cevabı çok basit: Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık!

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, 25 yıldır Gaziantep’te verdiği evden eve taşımacılık hizmetinde fark yaratmış bir firmadır. Bizim farkımızı oluşturan özelliklerimizi şöyle sıralayabiliriz:

  • Personel kılık kıyafeti: Personellerimiz, her zaman temiz, düzgün ve resmi kıyafetler giyerler. Müşterilerimize saygılı ve güler yüzlü bir şekilde davranırlar.
  • Personel eğitimi: Personellerimiz, işinde uzman ve deneyimli kişilerdir. Mobilya söküm montajı, mobilya - beyaz eşya ambalajı, taşıma aracına istif konularında gerekli eğitimleri almışlardır. Taşıma sırasında eşyalarınıza zarar vermezler.
  • Ambalaj malzemesi: Ambalaj malzemesinden hiçbir zaman kısmadık, yani maliyeti düşürürüz diye düşünmedik. Eşyalarınızı korumak için kaliteli ve dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanırız. Eşyalarınızın cinsine ve boyutuna göre uygun ambalaj malzemeleri seçeriz.
  • Taşıma aracı: Taşıma araçlarımız, evden eve taşımacılık için özel olarak tasarlanmıştır. Araçlarımızın içi temiz ve bakımlıdır. Araçlarımızın kapasitesine göre eşyalarınızı uygun bir şekilde yerleştiririz. Araçlarımızın periyodik bakımları yapılır ve trafik kurallarına uyulur.
  • Taşıma planlaması: Taşımalara söz verdiğimiz tarih ve saatte gittik. Taşımada çıkacak sorunları önceden etüt ettik ve müşterilerimizi mağdur etmemeye çalıştık, önlemini aldık. Taşıma süresini ve rotasını en iyi şekilde belirledik.
  • Müşteri odaklılık: Her zaman müşteri odaklı olduk, onların beklentilerini fazlasıyla karşılamaya çalıştık, empatinin önemini her zaman bildik. Müşterilerimizin istek ve şikayetlerini dikkate aldık. Taşıma bitiminde müşterilerimizin görüşlerini aldık, memnuniyetlerini sorduk.

Bu sayede, Gaziantep’te evden eve taşımacılık sektöründe lider bir firma haline geldik. Müşterilerimizin bize duyduğu güven ve memnuniyet, bizi daha çok çalışmaya ve kendimizi geliştirmeye motive ediyor.

Biz Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık olarak, siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için varız. Bize ulaşmak için [tutunculertasimacilik.com] ziyaret edebilir, [  0342 231 52 33 ✅ 0533 810 52 55] bizi arayabilir veya [e.tutunculer@hotmail.com] mesaj gönderebilirsiniz. Sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Gaziantep evden eve taşımacılık firması: Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, 25 yıldır güvenilir hizmetin adresi.

Hemen Ara 0 342 231 52 33