• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık olarak, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için ambalajlama titiz davranıyoruz. Eşyalarınızı kaliteli malzemelerle ambalajlıyor ve araçlarımıza özenle yerleştiriyoruz. Böylece eşyalarınızın hasar görmesini önlüyoruz.

Ambalajlama işlemi taşıma işleminin en önemli aşamalarından biridir. Eşyalarınızın hasar görmemesi için ambalajlama işlemine özen gösteriyoruz. Eşyalarınızın türüne göre uygun ambalaj malzemeleri kullanıyoruz. Mobilyalarınız için balonlu naylon ve streç film kullanıyoruz. Balonlu naylon, mobilyalarınızın darbelere karşı korunmasını sağlar. Streç film ise mobilyalarınızın tozlanmasını, ıslanmasını veya lekelenmesini engeller. 

Eşyalarınızı araçlarımıza özenle yerleştiriyoruz. Araçlarımızda eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli önlemleri alıyoruz. Eşyalarınızın taşıma sırasında kaymaması için araçlarımızda kaydırmaz örtüler kullanıyoruz.

 

Gaziantep Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, 1998 yılından günümüze gelen kaliteli hizmet anlayışı.

☎️ Ofis Telefonu : ✅ 0342 231 52 33


☎️ Cep Telefonu: ✅ 0533 810 52 55

 

Hemen Ara 0 342 231 52 33