• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Evden Eve Nakliyatta Sıkça Sorulanlar

Soru: Evden eve nakliyat firmalarının sunduğu hizmetler nelerdir?

Cevap: Ekspertiz, eşya sökümü, ambalajlama, mobil asansör ile yükleme ve boşaltma, yerleştirme ve montaj. Ancak bu hizmetlerin kapsamı seçtiğiniz nakliyat firmasına göre farklılık gösterebilir.

Soru: Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık'ta ekipler kaç kişidir?

Cevap: Ekiplerimiz standart olarak 5 kişiden oluşmaktadır. Asansör operatörü dahil edildiğinde bu sayı 6’ya çıkmaktadır. Eşyaların durumuna bağlı olarak ekip sayısı artabilir. 

Soru: Asansörlü evden eve taşımacılık nedir? 

Cevap: Asansörlü evden eve nakliyat, eşyaların bina içinden değil, dışından özel bir asansör yardımıyla kamyona ve yeni eve taşınması işlemidir. Asansör, evin balkonu veya penceresine kadar uzatılır ve eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlar.

Soru: Evden eve taşımacılıkta asansör için ekstra ücret ödüyor muyuz?

Cevap: Hayır, asansörlü taşımalar için ekstra ücret ödemezsiniz. Verdiğimiz taşıma ücretinin içindedir. Asansörlü taşıma, eşyalarınızın daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde taşınmasını sağlar. Ayrıca binanın merdivenlerini ve asansörünü kullanmanıza gerek kalmaz. Bu da hem sizin hem de komşularınızın rahatlığı için önemlidir.

Soru: Evden eve nakliyat fiyatları neye göre belirlenir ? 

Cevap: Evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların miktarı, boyutu, hassasiyeti, ambalajlama çeşiti, taşınacak kat sayısı, gidilecek mesafe ve alınacak ek hizmetlere göre değişir.

Soru: Şehir içi evden eve taşımacılık fiyatları neye göre belirlenir?

Cevap: Şehir içi evden eve taşımacılık fiyatları, eşyanızın miktarı, hassasiyeti, kat yüksekliği, asansör kurulumuna uygunluğu gibi faktörlere göre değişmektedir. Şehir içinde çok uzun mesafe olmadığı takdirde mesafe, ücretlendirme konusunda pek baz alınmaz. Ayrıca eşya toplama gibi istenilen ekstra hizmetler de fiyatı etkileyebilir. Bu nedenle taşıma fiyatını net olarak öğrenmek için eşyanızın detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Bu işlem için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Soru: Şehirler arasında evden eve taşımacılık ücretleri neye göre belirlenir?

Cevap: Şehirler arasında evden eve taşımacılık ücretleri, şehir içinde olduğu gibi eşyanızın miktarı, hassasiyeti, kat yüksekliği, asansör kurulumuna uygunluğu gibi faktörlere göre değişmektedir. Ancak şehirler arası taşımacılıkta en önemli etken mesafedir. Taşınacağınız şehir ile bulunduğunuz şehir arasındaki kilometre, taşıma fiyatını belirleyen ana kriterdir. Ayrıca taşıma yapılacak şehrin dönüş yükü yoğunluğu da fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Dönüş yükü yoğun olan şehirlere taşıma yapmak daha ekonomik olabilir. Bu nedenle şehirler arası taşıma fiyatını net olarak öğrenmek için eşyanızın ve mesafenin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Bu işlem için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hemen Ara 0 342 231 52 33