• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

⇒ Sorunsuz Taşıma İçin Müşterilerimizin Uyması Gereken Kurallar

♦ Taşıma firmasıyla doğru zamanda iletişime geçmek:

Taşınma işleminizi planlı ve önceden yapın. Taşınacağınız tarihi belirleyin ve Tütüncüler Evden Eve taşımacılık ile iletişime geçin. Belirlediğiniz tarihten en az bir hafta on gün öncesinde iletişime geçerseniz taşınmak istediğiniz gün konusunda sorun yaşamazsınız

♦ Taşıma öncesi firmaya ekspertiz yaptırmanın önemi: 

İletişime geçtikten sonra sizden adresiniz alınacaktır ve eşyalarınıza bakmak için bir ekspertiz gönderilecektir. Ekspertiz elemanımız taşınacak eşyaları etüt edecektir ve buna göre taşıma aracı sayısı, taşıma aracı ebatını, kat yüksekliğine göre gelecek asansör tipini, taşımayı yapacak personel sayısını, kullanılacak ambalaj malzemesini belirleyecektir. Bunları göz önünde bulundurarak bir ücret sunacaktır. Önceden yapılan etüt sayesinde taşımada çıkabilecek sıkıntılar için önlem alınacaktır. Mutabakat sağlandığı takdirde taşıma ekibimiz anlaşılan gün ve saatte adreste olacaktır. 

♦ Kırılacak eşyaların toplanması: 

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık'la toplamalı şekilde anlaşmadıysanız, kolileme yaparken kırılacakları eşyaları düzgün bir şekilde sarıp kolilemeniz gerekir. Kırılacak eşyaların iyi sarılmaması taşıma sırasında hasara neden olabilir. 

♦ Para kasası: 

Evinizde para kasası varsa bunu bize bildiriniz. Para kasası taşımak için Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık ve diğer nakliye firmaları ek ücret talep etmektedir.

⇒ Sorunsuz Taşıma İçin Tütüncüler Evden Eve Taşımacılk'ın Uyması Gereken Kurallar

Eksiksiz malzeme:  

Tüm taşıma araçlarımızda balonlu naylon, koli bandı, 100-160 naylon torba ( döşek torbası), streç film, taşıma sepeti, askılı elbise kolileri, takım çantası bulunduruyoruz. 

Mobilya Beyaz Eşya Sökümü (Demonte):

Mobilya beyaz eşya sökümleri, evden eve taşımacılık sektöründe önemli bir hizmettir. Mobilya beyaz eşya sökümleri, taşınacak eşyaların demonte edilerek ambalajlama için hazır hale getirilmesi anlamına gelir. Mobilya beyaz eşya sökümleri, eşyaların hasar görmemesi, araçlara daha kolay sığması ve taşıma sürecinin hızlanması için gereklidir.

Mobilya ambalajı: 

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın demonte işlemini yaptıktan sonra balonlu naylon ve streç filmle hediye paketi gibi ambalajlıyoruz. 

Araç istifi: 

Araç istifi, evden eve taşımacılık sektöründe önemli bir konudur. Araç istifi, taşınacak eşyaların araçlara dikkatli bir şekilde yerleştirilmesi anlamına gelir. Araç istifi, eşyaların hasar görmemesi, araçların verimli bir şekilde kullanılması ve taşıma sürecinin hızlanması için gereklidir.

Montaj ve Kurulum:

Taşıma sonrası eşyalarınızın montajı yapılır ve kullanıma hazır hale gelir. Sonrasında eşyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.

Personel: 

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık personeli, evden eve taşımacılık sektöründe profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık personeli, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine göre hareket eder, eşyaları özenli ve dikkatli bir şekilde söker, ambalajlar, taşır, montaj ve kurulum işlemlerini yapar, müşterilerle saygılı ve samimi bir iletişim kurar. 

 Gaziantep evden eve taşımacılık şirketi, Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık 25 yıldır güvenilir hizmet...

Taşımalarımızdan bazı görüntüler: 

Genç odası montaj videosu.

Salon ambalajı videosu. 

4+1 evden eve taşıma videosu.

 

 

 

 

Hemen Ara 0 342 231 52 33