• Telefon : 0 342 231 52 33

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

 

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık: Gaziantep’te Kaliteli ve Güvenilir Nakliye Hizmeti

Gaziantep’te evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyenler için Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, 25 yıldır kaliteli ve güvenilir bir seçenek sunuyor. 1998 yılında, Gaziantep Suburcu Caddesi'nde merhum Mustafa Cesur Tütüncüler tarafından kurulan firma, sektörün ilk firmalarından biri olmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirliyor.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, şehir içi ve şehirler arası tüm ev ve ofis taşımalarında profesyonel bir çalışma anlayışı sergiliyor. Taşınma sürecinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için, taşınacak eşyaların miktarını, boyutunu ve özelliklerini belirlemek amacıyla taşıma öncesinde ücretsiz bir etüt yapıyor. Mobilya ve beyaz eşyaların sökümü, ambalajlanması, taşınması ve montajı deneyimli personeller tarafından titizlikle yapılıyor. Eşyaların zarar görmemesi için balonlu naylon ve streç film gibi malzemeler kullanılıyor.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, ayrıca nakliye, inşaat, mobilya firmaları gibi kuruluşlara asansör kiralama hizmeti de veriyor. Asansör kiralama hizmeti sayesinde yüksek katlı binalarda eşyaların daha kolay ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanıyor.

Tütüncüler Evden Eve Taşımacılık, Gaziantep’te rekabetin yoğun olduğu evden eve taşımacılık sektöründe, müşteri portföyünü sürekli artırarak başarıya ulaşan bir firma. Yeniliklere uyum sağlamak, iş disiplini, sektöründeki işletmelere örnek olmak ve sürekli gelişim ilkeleri çerçevesinde marka değerini daha da yukarılara taşımayı hedef edinen firma, 25 yıldır güvenilir hizmetin adresi olmaya devam ediyor.

 

4+1 evden eve taşımacılık

 

Mobilya Ambalajlama

 

Beyaz eşya depo taşıması

 

Asansörlü evden eve taşımacılık

 Tütüncüler Evden Eve Taşıamcılık - 2008 yılından bir görüntü

 

Hemen Ara 0 342 231 52 33